LASERSAN Epilasyon Cihazları

G5

G5

Çalışma Prensibi

Mekanik destekli masaj terapisi titreşimi ile masaj uygulaması imkânı sağlamaktır. Kas ve sinir sistemini uyarmakta aynı zamanda kan dolaşımı ve lenf sistemi dolaşımını güçlendirmektedir. Yağların yumuşamasını sağlar, selülitli dokuyu güzelleştirir, kasları rahatlatır ve toparlamaya yardımcı olur.

Teknoloji İçeriği

G5 tüm vücut bölgeleri için farklı başlıklarla uygulama yapılabilen, etkili ve güçlü titreşim sistemini içerisinde barındıran masaj teknolojisidir.

İşletmeye Sunduğu Avantajlar

Başka bir profesyonel Ultra Sound ve RF Makinesi ile birleştirerek çok daha fazla etki elde edebilme imkanı. Ayarlanabilir yoğunluk seviyesi ile daha hassas uygulamalar. Göbek, omuz, kol ve bacak gibi farklı şekil parçaları ile daha işlevsel kullanım imkanı. Fizik tedaviyi de destekleyen özelliği sayesinde hizmet portföyünüzü artırabilirsiniz. Sunduğunuz hizmet çeşitliliği ile çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaşabilirsiniz.

Son Kullanıcıya Faydaları

Vücudu şekillendirmek için yağları yumuşatmaya yardımcı olur. Yağ parçacıklarını ayırıp bal dokusunu ortadan kaldırmaya destek olur. Sizi gevşetmek için kasların gerginliğini ve yorgunluğunu etkili bir şekilde rahatlatmaya yardımcı olur. De-toksin ve yorgunluğu ortadan kaldırarak kas ağrısını rahatlatmaya katkı sağlar. Kas yorgunluğunu ve sertliğini önlemeye aynı zamanda eklemlerin hareketliliğini artırmaya yardımcı olur. Eklem ödemini azaltmak için kas egzersizleri eksikliğini azaltmaya destek olur. Kan dolaşımını teşvik ederek selülitleri azaltmaya yardımcı olur

Size Ulaşalım